Svi su u šoku

Stigla je kazna za nestašnog Maguirea!

Esmer Oštraković

Harry Maguire, nogometaš Manchester Uniteda, proglašen je krivim za napad, opiranje hapšenju, te davanje mita policiji.

Svi su očekivali novčanu kaznu za nogometaša Manchester Uniteda, ali to se nije dogodilo, već je stigla dosta gora kazna.

Naime, osuđen je na 21 mjesec i deset dana zatvora, ali obzirom da mu je ovo prvi prekršaj, kazna mu je pretvorena u tri godine uslovne.

Sva pisanja grčkih medija potvrdili su mnogobrojni mediji iz Engleske, među kojima su TheSun i Dailymail.

Potražite više informacija na temu Premier league:

Veliko je pitanje kako će nakon svega reagovati iz Manchester Uniteda, te da li će ga ostaviti članom ekipe nakon ovih događaja.

Ovo je stvar koja je bacila veliku mrlju na njegovu karijeru, a skoro je sigurno da će izgubiti kapitensku traku u Manchester Unitedu.

Oglasi

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.