Aston Villa "pregazila" Liverpool

Nezapamćeno poniženje Kloppovog Liverpoola!

Esmer Oštraković

Nogometaši Aston Ville pregazili su na domaćem terenu ekipu Liverpoola u okviru 4. kola Premiershipa sa 7:2.

Liverpool je bio apsolutni favorit na ovom susretu, ali ono što im se dogodilo je nešto što nisu mogli niti sanjati.

Ekipa Aston Villa došla je do vodstva u 4. minuti nakon velike greške Adriana, a gol je postigao Watkins.

Isti igrač pogodio je za 2:0 u 22. minuti. Liverpool je u igru vratio Salahu 33. minuti, ali samo dvije minute kasnije bilo je 3:1, a gol je postigao McGinn.

Do kraja poluvremena viđen je još jedan gol i to u 39. minuti, kada je za 4:1 treći gol na utakmici postigao Watkins.

U drugom poluvremenu viđena su još četiri gola. Prvo je Barkley u 55. minuti postigao gol za 5:1, a ubrzo je Salah smanjio na 5:2.

Nogometaši Aston Ville nisu htjeli da prestanu sa napadima, te su postigli još dva gola. Na 6:1 povisio je Grealish u 66. minuti.

Upravo Grealish postavio je konačan rezultat ove utakmice u 75. minuti utakmice kada je rutinski matirao Adriana.

Do kraja utakmice bilo je još nekoliko prilika na obje strane, ali mreže se više nisu tresle, te je ostalo 7:2 za Aston Villu.