Oglasio se na Instagramu
Sjajna poruka Kolašinca pred okršaj protiv Sjeverne Irske
Fudbalska reprezentacija Bosne i Hercegovine večeras na Grbavici igra protiv Sjeverne Irske utakmicu baraža za Evropsko prvenstvo.
Zmajevi se već nekoliko dana spremaju za izuzetno važan okršaj protiv Sjeverne Irske u okviru polufinala baraža za EP.
Naš tim jučer je trenirao na Grbavici, a atmosfera u ekipi je zaista na odličnom nivou.
Pred meč protiv Sjeverne Irske na Instagramu se oglasio Sead Kolašinac koji je pokazao da su naši igrači itekako motivsani pred večerašnju utakmicu i poslao je jasnu poruku.
"Odlično raspoloženje. Idemo do cilja", poručio je bh. reprezentativac.
Suret se igra od 20:45 sati, a na ovaj meč se možete kladiti u Mozzartu. Opkladu OSTAVITE OVDJE.
Promo
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Srbija sutra igra protiv Latvije
Piksi stao pred novinare u Rigi, jasniji nije mogao biti: "Daj Bože da ga više ne gledam do kraja"
Nakon poraza od Italije u 3. kolu
Dobre stare kalkulacije: Jasno je šta Bosni i Hercegovini treba za prolaz u drugi krug Eurobasketa!
Ne žele ga gledati u Kataru
Srbi 'završili karijeru' Aleksandra Mitrovića: "Sram te bilo"
Nije bilo nimalo ugodno
Otkrivena tajna iz svlačionice Orlova - Ovo je glavni razlog blamaže Srbije na Eurobasketu?
Detalj koji je čini se odlučio sve