Sjajna utakmica na San Siru

Ludnica na San Siru: Hernandez golom u 92. minuti vratio Milan na prvo mjesto!

Esmer Oštraković

Milan je u sjajnoj utakmici u okviru 14. kola Serie A ostvario pobjedu na domaćem terenu protiv Lazija.

Krenulo je sjajno za domaće koji su već nakon 17 minuta igre imali prednost od 2:0, te se činilo da će upisati laganu pobjedu.

Prvo je u 10. minuti Rebić pogodio za 1:0, a sedam minuta kasnije Calhanoglu je golom sa bijele tačke povisio na 2:0.

U 28. minuti Luis Alberto je postigao gol za 2:1, te se tim rezultatom otišlo na odmor.

U drugom poluvremenu, tačnije 59. minuti Immobile je vratio stvari na početak, a kako se utakmica bližila kraju svi su očekivali podjelu bodova.

Ipak, pobjedu Milanu i povratak na prvo mjesto donio je Hernandez golom u 92. minut utakmice, te je nastalo veliko slavlje domaćih nogometaša.