Novi poraz Hajduka

Lokosi "zaledili" Poljud: Nastup upisalo šest bh. fudbalera

Haris Zilić

U 18. kolu HNL-a fenjeraš Lokomotiva savladala je Hajduk na Poljud sa 0:1 i pobjegla sa posljednje pozicije.

Trenutak odluke dogodio se u četvrtoj minuti kada je Petrak zatresao mrežu Splićana.

Hajduk je mogao doći od izjednačenja u 48. minuti, međutim Caktaš je promašio penal.

Lokosi su izdržali do kraja i upisali veliki trijumf, a Hajduku zadali nove muke.

U ovoj utakmici nastupilo je čak šest bh. fudbalera. U startnoj postavi Hajduka bili su Mujakić i Todorović, a u startnoj postavi Lokomotive svoje mjesto su zauzeli Cipetić i Marković, dok su u drugom poluvremenu u igru ušli Marić i Osmanković.