Oduševio igrače Atalante
Fair play potez godine ide igraču Lazija: Sudija htio svirati penal, pa pogledao Lazzarija
Lazio je danas u gostima pobijedio Atalantu sa 3:1 u meču 20. kola Serije A.
Rimski klub je odigrao jako dobar meč i na kraju zasluženo napustio Bergamo s tri boda.
Nakon meča u centru pažnje našao se igrač gostujućeg tima Manuel Lazzari koji je dobio čestitke zbog svog fair play poteza.
Sporna situacija desila se u 21. minuti kada je Lazzari oboren u kaznenom prostoru Atalante, a sudija je htio da svira penal.
No, desni bek Lazija tada je pokazao da nije bilo kontakta čime je oduševio igrače Atalante koji su mu čestitali na takvom potezu.
Promo
Pharma Classic iz Zagreba šampion je petog turnira
Spektakularan 3x3 turnir Mozzartbet tour Republike Srpske u Novom Gradu
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Oglasio se poznati reditelj
Samo se on čekao: Emir Kusturica donio istinu o Jokiću, a zatim napravio za Vučića neoprostiv potez
Čeka nas dosta uzbuđenja
Kuglice nisu imale milosti, sve će da gori, Crvena zvezda stiže u Hrvatsku
Simanić se osjeća izdanim
Srbija je večeras izdala i ponizila svog junaka: "Ja vama slavu i radost, vi meni žalost"
Oproštajan intervju od Reala