Foto - EPA

Trijumf Nerazzurra

Interu tri boda u Firenci

Inter je u 21. kolu italijanske Serije A kao gost savladao Fiorentinu rezultatom 2:0.

Nerazzurri su odigrali jako dobar meč i na kraju su došli do tri boda na neugodnom gostovanju.

Nicolo Barella je taj koji je Interu donio prednost u ovom meču. Lijepo je pogodio nakon pola sata igre rezultatom 0:1.

Bilo je još dosta šansi da se promijeni rezultat u prvom dijelu, ali se na odmor otišlo sa minimalnim vodstvom Intera.

Nakon sedam minuta igre u nastavku meča Inter je zabio i drugi gol. Lijepu akciju završava Ivan Perišić za prednost od 0:2.

Rezultat je na kraju mogao biti i drugačiji. Međutim, ostalo je 0:2 i Inter je barem nakratko preuzeo vrh tabele od Milana.