Foto - EPA

Leicester nemoćan pred Građanima

Manchester City nezaustavljivo juri ka tituli prvaka

Manchester City savladao je kao gost Leicester na King Power stadionu sa 2:0 i nastavio je krupnim koracima koračati ka tituli prvaka.

Ekipa Pepa Guardiole izgleda nezaustavljivo, a nova tri boda su osvojili na veoma teškom gostovanju.

Oba pogotka u ovom meču postignuta su u drugom poluvremenu, a Građane je u prednost od 0:1 u 58. minuti doveo Benjamin Mendy.

Sve dileme oko pobjednika riješene su u 74. minuti meča. Sjajnu akciju završava Gabriel Jesus za prednost od 0:2.

Do kraja meča je bilo još šansi, ali rezultat se nije mijenjao i ostalo je 0:2.