Kvalitetna predstava na Mokrom Docu

Igman iznenadio Posušje

Samir Mlaćo

Zanimljivo je bilo u 22. kolu Prve lige FBiH.

Posušje je ugostilo Igman, a na kraju je završilo 2:2, iako su domaći do sudijske nadoknade imali prednost.

Prvo poluvrijeme vidjeli smo otvoren meč, a Dominik Begić je pogodio u 31. minuti za vodstvo domaćeg tima. Tim rezultatom se otišlo i na pauzu.

Gosti u 54. minuti dolazi do izjednačenja sa 11 metara, siguran je bio Senad Kašić. Prethodno je jedan duel u šesnaestercu domaćih sudija Haris Poprženović označio kao faul i pokazao jedanaesterac za goste.

1:1 nije dugo trajalo na semaforu, s obzirom da je u 68. minuti Bubalo pogodio za novo vodstvo lidera na tabeli.

Pet minuta prije kraja velika šansa za goste, no Galić bravurozno brani i spašava svoj tim. U sudijskoj nadoknadi Hodžura skače i to je 2:2, te tako svom timu donosi vrijedan bod.