Foto - EPA

Nevjerovatna scena

Alisson u 95. minuti zabio za pobjedu Liverpoola, pa zaplakao na kraju utakmice

Liverpool je na nevjerovatan način pobijedio WBA na gostovanju sa 2:1 u 36. kolu engleske Premier lige.

Gol za pobjedu postigao je golman Redsa Allisson Becker i to u 95. minuti meča, te je svoj tim ostavio u igri za plasman u Ligu praka.

Robson-Kanu je u 15. minuti meča doveo WBA u prednost, da bi Mohamed Salah u 33. minuti izjednačio na 1:1.

Golova nije bilo sve do posljednjih sekundi utakmice. Alisson je došao u kazneni prostor i zatim je zabio gol za 1:2 i veliko slavlje Redsa.

Nakon utakmice golman Liverpoola je zaplakao. Očigledno mu ovo dosta znači i nije krio emocije.

Sa tri boda Liverpool je potpuno konkurentan za plasman u Ligu prvaka naredne sezone.

Ekipa sa Anfielda ima 63 boda, a ispred njih su Chelsea sa 64 i Leicester sa 66 bodova.