Misle na budućnost kluba
Arsenal angažovao dječaka iz Kenije, ime i prezime izazvalo mnogo pažnje
Arsenal je dogovorio novo pojačanje.
Naime, u redove engleskog tima stiže desetogodišnjak iz Kenije, za kojeg mnogi vjeruju da će biti velika svjetska zvijezda.
Radi se o o dječaku pod imenom Leo Messo.
Kenijac je igrao u West Hamu, a sada je prešao iz istočnog u sjeverni London
Potvrđeno je to na stranici Arsenala gdje su naveli da će se Messo razvijati u Arsenalovoj školi.
On je u akademiji West Hama briljirao pa su iz skauti Arsenala odlučili da ga preporuče klubu i transfer je brzo dogovoren.
Navijači Arsenala dosta pažnje posvetili su ovom potpisu, a naravno zaintigriralo ih je i ime i prezime mladog nogometaša.
Ističu da se radi o kenijskom Messiju.
Promo
Pharma Classic iz Zagreba šampion je petog turnira
Spektakularan 3x3 turnir Mozzartbet tour Republike Srpske u Novom Gradu
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Onda je shvatila da nije realno
Novak se odmara u Crnoj Gori, pa došla i slavna teniserka: “Željela sam ga za muža”
Ideja koja bi mogla na adresu UEFA-e
Kosovo i Bosna i Hercegovina dobili su najteži mogući udarac: "Te države ne postoje?"
Potvrđeno iz bordo kluba
Nevjerovatna zainteresovanost za evropski spektakl - FK Sarajevo već prodao blizu 10.000 karata
Projekat je dosta ambiciozan