Mourinhova era i život bez Džeke za Romu počeli vrlo dobro

Admin Čaušević
Teme:

Roma je pobijedila u prvom zvaničnom susretu bez Edina Džeke.

Vučica je gostovala u Turskoj ekipi Trabzonspora u play-offu za Konferencijsku ligu i odnijela je pobjedu s 1:2.

Sve tri gola na Medical Parku viđena su u nastavku. Pellegrini je zabio za goste, a Cornelius je vratio stvari na početak.

Pobjednik je odlučen u 81. minuti kada je pogodio Shomurodov, napadač koji je stigao u Rim kao jedna od zamjena za Edina Džeku.

Potražite više informacija na temu UEFA Konferencijska liga:

Napadač iz Uzbekistana se lijepo snašao nakon jednog ubačaja iz kornera i loptu pospremio za važan trijumf gostiju iz Italije. Gol pogledajte ovdje.

Inače, Roma novu sezonu Serije A otvara domaćim susretom protiv Fiorentine. Meč na Olimpicu se igra u nedjelju.