Morao je bolje u ovoj situaciji

Veliki promašaj Krunića protiv Sampdorije

Endin Čaušević

Fudblaeri Milana igraju trenutno u gostima protiv Sampdorije u okviru prvog kola Serije A.

Rossoneri su odlično otvorili večerašnju utakmicu i već u devetoj minuti su stigli do prednosti.

Calabria je odlično prošao po desnoj strani i ubacio u kazneni prostor, a na loptu je natrčao Brahim Diaz koji pogađa za 1:0.

Milan je prednost mogao da udvostuči u 26. minuti kada je veliku priliku propustio Rade Krunić.

Golman Sampdorije je odbranio udarac jednog igrača gostiju, a lopta se odbila do Krunića koji loše šutira sa svega nekoliko metara udaljenosti.

Jasno je da je Krunić morao i mogao dosta bolje u ovoj situaciji.