Jorge Jesus izgubio živce
Komična scena iz Lige prvaka: Igrač čuvenom treneru krenuo objašnjavati taktiku
Ekipa Benfice uspjela je da se plasira u grupnu fazu Lige prvaka.
Portugalski velikan je u dvomeču bio bolji od nizozemskog PSV-a. Prvi meč u Lisabonu završen je pobjedom Benfice od 2:1, dok je u revanšu rezultat glasio 0:0.
Benfica je u ovom meču sat vremena igrala sa igračem manje. U 32. minuti isključen je Lucas Verissimo, ali je na kraju gost došao do rezultata i prolaska dalje.
Naravno, tim Jorgea Jesusa se branio i učinio je sve da sačuva prednost i u tom je i uspio, pa će Benfica igrati u Ligi prvaka.
Koliko nervoze je bilo pokazuje situacija pored terena u kojoj su glavnu ulogu imali trener Jorge Jesus i fudbaler Benfice Goncalo Ramos.
Jesus je objašnjavao svom igraču šta treba činiti na terenu. Ramos je potom pokazao prstom na tablu i nešto je objašnjavao čuvenom stručnjaku, a Jesusu se to nije dopalo.
Ovaj je potom poludio. Njegova reakcija je bila zaista žestoka i kao da nije mogao da vjeruje šta je čuo od svog igrača.
Pogledajte ovu reakciju.
Promo
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Mijenja stručni štab
Milijarder iz HNK Rijeka već je prvim potezom odlučio uzdrmati hrvatski fudbal
Ozbiljan ispit za Orlove
Srbi su kao na iglama - Zbog scena iz Rige niko ne sjedi mirno
Press konferencija nakon utakmice u San Marinu
Barbarezu su pojedini igrači izmamili osmijeh na lice: "Neke stvari moramo ranije raditi"
Evo šta je poručio grčki reprezentativac
Antetokounmpo pohvalio Bosnu i Hercegovinu i otkrio razlog poraza od Zmajeva
Potez selektora uzdrmao Hrvatsku
Dalić ovo nije zaslužio: "Čekam dan da odeš, zbog tebe sam izgubio želju za reprezentacijom"
Orlovi došli do velika tri boda