Zmajevi remizirali sa Francuskom
Džeko potvrdio klasu: Niko nije očekivao ovaj rezultat, možda ni mi
Pružili smo žestok otpor i na kraju zasluženo došli do važnog boda.
Nakon meča govorio je naš kapiten Edin Džeko.
“Prije utakmice niko nije očekivao ovakav rezultat, možda ni mi. Ali to je nogomet, lopta je okrugla. Odigrali smo sjajnu utakmicu, primili nesretan gol, a na kraju nam se to vratilo crvenim kartonom za njih. Sigurno je da to je onda drugačije bilo sa deset igrača kod njih“, kazao je Džeko.
Slijedi duel sa Kazahstanom.
“Ovo je bila teška utakmica, iako će neko reko da smo morali pritisnuti i osvojiti tri boda pred kraj. A da smo krenuli, ko zna šta bi bilo, nismo to smjeli. Ovo je veliki bod, veliki moral za ovu ekipu koja stalno raste i na pravom je putu“.
Kolašinac je napustio igru.
“Mislim da je izvrnuo zglob, Sejo je tenk, što bismo rekli, vjerujem da neće biti problema“, dodao je naš kapiten.
Promo
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Orlovi došli do velika tri boda
Srbi pobijedili u Rigi, ali ostali u nevjerici zbog onog što su vidjeli: "Ovo je skandalozno" · Udarna vijest
Ponovo je među Zmajevima
Bosz shvatio da je vrag odnio šalu, odmah je prišao Bajraktareviću, a ishod - neočekivan
Ni on nije mogao zadržati emocije
Region bruji o reakciji hrvatskog komentatora na pobjedu Bosne i Hercegovine: "Nikakvih, ali..."
Dosta toga je jasnije