Villa utišala Old Trafford, Bruno se obrukao sa penala u nadoknadi

Aston Villa je kao gost savladala Manchester United sa 1:0 u susretu 6. kola engleske Premier lige.

Odličan meč viđen je na Old Traffordu, a na kraju je Villa došla do pobjede.

Villa je u prvom poluvremenu imala bolje šanse. Zicere su promašili Watkins i Targett, a sa druge srane nisu zabijali Greenwood, Fernandes i Pogba i na odmor se odlazi bez golova.

Nastavak i dalje donosi čvrstu igru Ville i uzaludne napade Uniteda.

Bilo je pokušaja sa obje strane, a u 88. minuti Villa stiže do pobjede. Kortney Hause zabio je nakon prekida za konačnih 1:0.

United je imao šansu da dođe do izjednačenja. Dosuđen je penal u nadoknadi meča, ali je Bruno Fernandes poslao loptu daleko iznad gola.

Villa je u ovom susretu potpuno zaustavila Cristiana Ronalda i napad United i to su napravili majstorski.

Treba svakako istaći da se u ovom meču povrijedio defanzivac Uniteda Luke Shaw.