Donio Chelseaju tri boda

Niko ne može da vjeruje šta je Mendy večeras odbranio u 93. minuti

Endin Čaušević

Chelsea je večeras uz dosta muke pobijedio u gostima Brentford sa 1:0.

Odlučujući trenutak utakmice desio se u 45. minuti kada je Ben Chilwell postigao fantastičan pogodak za 1:0 i ispostavilo se da je to konačan rezultat meča.

Domaći su u drugom poluvremenu imali nekoliko velikih prilika, te su prema mišljenju mnogih zaslužili da osvoje bod.

Brentford je nekoliko puta zatresao okvir gola Chelseaja, a fantastičnu šansu imali su i u 93. minuti kada je jedan od igrača domaćih pokušao škaricama, ali je Mendy to nevjerovatnom intervencijom odbranio.

Mendy je u finišu imao nekoliko zaista sjajnih odbrana i može se reći da je najzaslužniji što se Plavci s tri boda vraćaju kući.