Liga prvaka

Sjajna asistencija Pjanića, ali Bešiktašu život zagorčava amaterska odbrana

Bh. reprezentativac Miralem Pjanić upisao je novu asistenciju.

Bešiktaš igra jako važnu utakmicu protiv Sportinga u 3. kolu Lige prvak i nakon nepunih pola sata gosti vode 2:1.

Gosti iz Lisabona poveli su preko Coatesa, koji je glavom pogodio u 15. minuti, a samo deset minuta kasnije na sličan način Larin postiže gol za izjednačenje.

Pjanić je savršeno izveo korner, a Larinu je ostalo samo da loptu glavom skrene u mrežu.

Samo dvije minute kasnije, Bešiktaš prima novi gol i opet na isti način. Izveden je korner, a Coates opet pogađa glavom za novo vodstvo portugalskog prvaka.

Obje ekipe upisale su dva poraza na startu Lige prvaka, pa im je ova utakmica od velike važnosti.

Pjanićevu asistenciju i gol Larina za 1:1 pogledajte OVDJE.