Foto - EPA

Bez Nagelsmanna

Bavarska mašina melje sve pred sobom: Bayern deklasirao i Benficu

Bayern je u 3. kolu Lige prvaka deklasirao u Lisabonu Benificu sa 4:0.

Spektakularan meč viđen je u Lisabonu, a Bayern je sve golove postigao u posljednjih 20 minuta.

Dominirao je Bayern u ovom meču. Nevjerovatno je zaista da do 70. minute nije bilo golova, a oba tima su propustila nestvarne šanse.

Do vodstva su gosti stigli u 70. minuti. Leroy Sane je spektakularno pogodio iz slobodnog udarca za 1:0.

U 80. minuti Gnabry je sve dobro napravio, pokušao je ubaciti u sredinu, Everton loše reaguje i pogađa vlastitu mrežu za 2:0.

Leroy Sane je u 82. minuti uposlio Lewandowskog za 3:0, da bi svojim drugim golom Sane tri minute kasnije postavio konačnih 4:0.

Bayern je u ovom duelu bio bez Juliana Nagelsmanna koji je zbog bolesti ostao u hotelu.