Dva sjajna gola

Bayernova mašinerija je nezaustavljiva: Lewandowski postigao spektakularan pogodak!

Endin Čaušević

Bayern igra trenutno na svom terenu protiv Hoffenheima meč devetog kola Bundeslige.

Bavarci su do prednosti došli u osmoj minuti meča kada je pogodio Gnabry, ali je isti poništen nakon VAR-a zbog prekršaja.

Ipak, u 16. minuti ništa nije moglo spasiti goste. Bayern je odigrao nevjerovatnu akciju, a sjajan gol postiže Gnabry za 1:0.

Bayern je do drugog gola stigao u 30. minuti, a ovaj put u centru pažnje našao se Robert Lewandowski.

Potražite više informacija na temu Bundesliga:

Domaći su odigrali sjajnu kontru, Muller je ostavio loptu za Lewandowskog koji postiže spektakularan gol za 2:0 i pokazuje još jednom o kakvom majstoru se radi.