Bavarska mašina melje sve pred sobom: Bayern deklasirao i Benficu
Foto - EPA

Bez Nagelsmanna

Bayern je u 3. kolu Lige prvaka deklasirao u Lisabonu Benificu sa 4:0.

Spektakularan meč viđen je u Lisabonu, a Bayern je sve golove postigao u posljednjih 20 minuta.

Dominirao je Bayern u ovom meču. Nevjerovatno je zaista da do 70. minute nije bilo golova, a oba tima su propustila nestvarne šanse.

Do vodstva su gosti stigli u 70. minuti. Leroy Sane je spektakularno pogodio iz slobodnog udarca za 1:0.

U 80. minuti Gnabry je sve dobro napravio, pokušao je ubaciti u sredinu, Everton loše reaguje i pogađa vlastitu mrežu za 2:0.

Leroy Sane je u 82. minuti uposlio Lewandowskog za 3:0, da bi svojim drugim golom Sane tri minute kasnije postavio konačnih 4:0.

Bayern je u ovom duelu bio bez Juliana Nagelsmanna koji je zbog bolesti ostao u hotelu.

Liga prvaka, 3. kolo:

Benfica - Bayern 0:4

Zaprati FC Bayern Munich, dodaj ga u MOJE TEME i ne propusti nijednu bitnu informaciju iz svog kluba. Klikni:
FC Bayern Munich Moje Teme

huizju
Ovo je odmor za oci. Ne pamtim da je jedna ekipa na svijetu zadnju deceniju igrala u kontinuitetu dobro kao Bayern, ne racunajuci naravno sezonu Nike Kovaca kojeg jako cijenim kao igraca pa i trenera, ali Bayern je ipak prevelik zalogaj bio za njega..
18 1
Jupp
12:0 imaju gol razliku, nevjerovatna ekipa. Ako ne budu imali povreda tezih, do finala bi se trebali prosetati