Stiže Ralf Rangnick
Manchester United dobio novog menadžera!
Manchester United je, po svemu sudeći, dobio novog menadžera.
The Athletic je danas objavio ekskluzivnu informaciju da će novi menadžer Crvenih đavola postati iskusni njemački stručnjak Ralf Rangnick.
Ovaj 63-godišnjak iza sebe ima veliko iskustvo, a sa Unitedom bi trebao potpisati ugovor do kraja sezone. Nakon isteka ugovora ostat će još dvije godine u klubu gdje će imati ulogu savjetnika
Na klupu će zamijeniti norveškog stručnjaka Olea Gunnara Solskjaera, koji je prije nekoliko dana napustio klub.
Rangnick je kreator čuvene ekipe Hoffenheima, koja je postala hit u Njemačkoj, a radio je još u RB Leipzigu, Schalkeu, Stuttgartu i Hannoveru.
Iskusni stručnjak će početkom naredne sedmice stići u Manchester, a na klupi će debitovati u duelu protiv Arsenala koji se igra 2. decembra.
Rangnick je trenutno zaposlen kao sportski direktor u moskovskoj Lokomotivi, ali sa ovim klubom je već dogovoren raskid saradnje i Nijemac će početkom nove sedmice preuzeti vođenje velikana sa Old Trafforda.
Promo
Oprema stigla u FK Posavina Miloševac i ŽVRK Sarajevo
Novi dresovi iz Mozzarta za nove šampion(k)e u Modriči i Sarajevu
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Detalj koji je čini se odlučio sve
Srbi su izgubili protiv Finske zbog onoga što se desilo na poluvremenu meča u Rigi
Austrijanci žele trijumf
Rangnick pun sebe stigao u BiH: "Da nije bilo Džeke, drugačije bi završili protiv San Marina"
Nije bilo nimalo ugodno
Otkrivena tajna iz svlačionice Orlova - Ovo je glavni razlog blamaže Srbije na Eurobasketu?
Evo o čemu je riječ
Džikića je jedno pitanje posebno iznerviralo nakon poraza od Bosne i Hercegovine
Ne onako kako se mislilo u prvi mah