Kraljevi glatko odbili ponudu
Htjeli su Hazarda u Londonu, ali Real Madrid se uvrijedio njihovom ponudom
Eden Hazard nikako nema sreće od dolaska u Real Madrid.
Belgijanac je "vječno povrijeđen" i još uvijek nije opravdao ni dio sredstava koje je Real uložio u njega.
U engleskim medijima danas se pojavila informacija da je za njegove usluge zainteresovan West Ham United koji se bori za plasman u Ligu prvaka. Navodno su Čekićari poslali ponudu za njega, no ona je uvrijedila Florentina Pereza.
Radi se o iznosu od 21 milion funti, a predsjednik Reala očekuje najmanje 48. Podsjetimo, Real Madrid je računajući sve bonuse Hazarda platio preko 140 miliona funti 2019. godine kada ga je doveo iz Chelseaja, što je za njih najveći transfer u historiji.
On je do sada u Real Madridu više bio povrijeđen nego zdrav. Odigrao je tek 54 utakmice na kojima je postigao pet golova i upisao devet asistencija.
Nedavno je Marca prenijela vijest da bi Belgijanac čak mogao završiti u drugoj ligi Belgije i to u Westerlou.
"Ja i Eden smo prijatelji. Kada je igrao za Lille obećao mi je da će jednog dana zaigrati za Fenerbahče. Westerlo se čini težom opcijom, ali zašto ovdje ne bi završio karijeru", pita se Hasan Cetinkay, vlasnik pomenutog kluba.
Šta će na kraju biti od svega, ostaje da vidimo. No, jasno je da će Hazard teško ostati na Santiago Bernabeuu.
Promo
Pharma Classic iz Zagreba šampion je petog turnira
Spektakularan 3x3 turnir Mozzartbet tour Republike Srpske u Novom Gradu
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
I BiH bi potpisala slično
Na Balkanu napravljeno fudbalsko čudo, UEFA udarila zabranu: I danas je ukras države
Pomaže Rossonerima i van terena
Modrić pokazao Ibrahimoviću pravo lice i već "završio" Milanu novo pojačanje i to iz Real Madrida
Nije se dugo čekalo na reakciju
Ponižen je! Vučić poslao nikad žešču prijetnju čuvenom srpskom košarkašu: "U roku od sat mogu da..."
Simanić se osjeća izdanim