Klub potvrdio poziv
Bosnić spremio iznenađenje za nastavak kvalifikacija: Novo ime u reprezentaciji BiH
Košarkaška reprezentacija Bosne i Hercegovine će u nastavku kvalifikacija za SP 2023. godine ući jača za još jedno ime.
Naime, dres Bosne i Hercegovine nosit će Đorđe Topolović koji briljira u dresu hrvatske ekipe KK Vrijednosnisce Osijek.
Topolović je najkorisniji košarkaš tima iz Osijeka, a poziv u reprezentaciju Bosne i Hercegovine potvrdio je i njegov klub.
"Naš Broker Đorđe Topolović dobio je poziv Košarkaškog saveza Bosne i Hercegovine na kvalifikacije za Fiba World Cup 2023", stoji u saopštenju kluba iz Osijeka na zvaničnoj FB stranici.
Podsjetimo, našu selekciju 24. i 27. februara očekuju dueli trećeg i četvrtog kola drugog kruga kvalifikacija protiv selekcije Litvanije, a u prva dva kola upisali smo trijumfe protiv Češke i Bugarske.
Promo
Pharma Classic iz Zagreba šampion je petog turnira
Spektakularan 3x3 turnir Mozzartbet tour Republike Srpske u Novom Gradu
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Turci donijeli veliku vijest
Jose Mourinho zapečatio sudbinu Dominiku Livakoviću?! "Nećeš braniti zato što si..."
Kakve riječi teniske ikone
Vučić je čuo, Srbija je čula: Novak Đoković iz Londona poslao poruku za sva vremena!
Projekat je dosta ambiciozan
Udar na Beograd! U Srbiji prave novi "Real", pao rekord, stigli milioni: "Vučić nam je obećao da..."
Velež ostvario pobjedu
Čudo Almedina Ziljkića na Areni Rođeni!
Crvena zvezda još ne odustaje