Portugalac nezadovoljan što je ranije izašao
Ronaldo trpi žestoke kritike: "Misli da je veći od kluba"
Manchester United je u srijedu navečer pobijedio Brentford u gostima s 3:1, a Cristiano Ronaldo je u centru pažnje zbog svog ponašanja.
Ronalda je menadžer Ralf Rangnick ranije izvadio iz igre, a skoro 37-godišnji Portugalac pokazao veliko nezadovoljstvo jer je izašao s terena. Ronaldo je bio vidno ljut i razočaran, nije prihvatio činjenicu da je zamjenjiv.
"Rangnick ili neko od njegovih kolega trebao mu se javno obratiti nakon utakmice, to bi ga više povrijedilo" , rekao je bivši igrač Chelseaja i Aston Ville Andy Townsend u 'Talk Sport'.
Čak ni BBC-jev novinar Phil McNulty nije štedio bivšeg igrača Real Madrida i Juventusa.
"Njegov ego pružio je beskorisni spektakl u pobjedi Uniteda. Bila je to beskorisna predstava Cristiana, koji misli da je veći od Manchester Uniteda!”
"Zašto ja, zašto ja?", moglo se pročitati s Ronaldovih usana dok je sjedio na stepenicama po izlasku iz igre.
Ralf Rangnick je na konferenciji za novinare objasnio razloge promjene Cristiana Ronalda.
“Normalno je da napadač tako reaguje, želi zabijati golove. Vratio se nakon lakše povrede, ali mi je bilo važno znati da nas čeka utakmica za tri dana. S druge strane, imali smo dva gola prednosti. Odlučili smo se ovaj put odbraniti i sačuvati rezultat, da se ne ponovi nešto kao protiv Aston Ville, tako da mislim da smo ispravno postupili", rekao je Rangnick.
Šta je tačno rekao Portugalcu?
"Rekao sam mu: 'Slušaj Ronaldo, imaš 36 godina i u dobroj si formi, ali kada budeš trener, vidjet ćeš drugačije stvari. Moj posao je da donosim odluke u interesu tima i kluba i nadam se da i on tako razmišlja'".
Promo
Pharma Classic iz Zagreba šampion je petog turnira
Spektakularan 3x3 turnir Mozzartbet tour Republike Srpske u Novom Gradu
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Rossonerima baš sada treba
Modrić čelnicima Milana preporučio svog prijatelja, odmah su krenuli po njega: "On je zvijer"
Andrija Maksimović konačno otišao
U Beogradu ostvaren rekordan transfer, ovakve cifre se ne pamte: "Lopov osjeća da mu je kraj"
Navijači u službi politike
Ponoćni marš nadomak Srbije, počela je invazija nabrijanih Albanaca: "Dolazi vam kraj!"
Kakve riječi teniske ikone