Musa stigao
Najveća uzdanica Zmajeva stigla u BiH: Idemo po trijumf u grotlu Mejdana
Košarkašku reprezentaciju Bosne i Hercegovine u februaru očekuju dvije utakmice kvalifikacija za Mundobasket.
Zmajevi će odigrati dvomeč sa selekcijom Litvanije. Prvo za pet dana dočekujemo ovu baltičku selekciju u tuzlanskom Mejdanu od 20 sati, a tri dana poslije toga gostujemo u Vilniusu.
Obje selekcije su u prva dva kola ostvarile po dvije pobjede, po jednu protiv Češke i Bugarske, pa bi ovaj dvomeč mogao dosta toga da odluči i o prvom mjestu u kvalifikacionoj grupi F.
Tri prvoplasirane selekcije iz grupe ostvarit će prolaz u treću rundu kvalifikacija, tako da bismo protiv Litvanije mogli osigurati sebi lakše ljeto kada nas očekuje gostovanje Češkoj (1. juli) i domaći susret s Bugarskom (4. juli).
Uoči ove utakmice, među prvim reprezentativcima u Bosnu i Hercegovinu stigla je i naša najveća uzdanica, sjajni košarkaš Breogana Džanan Musa.
On se trenutno nalazi u Sarajevu i priprema se za spektakl u Tuzli za koji su već rasprodane ulaznice.
Promo
Pharma Classic iz Zagreba šampion je petog turnira
Spektakularan 3x3 turnir Mozzartbet tour Republike Srpske u Novom Gradu
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Analiza bivšeg napadača
Cassano nikoga ne štedi, a onda je došao red na Modrića: "Allegri će mu samo reći da..."
Kakve riječi teniske ikone
Vučić je čuo, Srbija je čula: Novak Đoković iz Londona poslao poruku za sva vremena!
Simanić se osjeća izdanim