Kai Havertz u elementu

Za osam minuta je uspio promašiti dvije velike prilike, pa pogoditi za 1:0

Eldar Ganibegović

Od 21 sat počeo je prvi meč osmine finala Lige prvaka između Chelseaja i Lillea.

Branioci titule Lige prvaka od osme minute vode s 1:0. Ziyech je ubacio iz kornera, a Kai Havertz pogađa za vodstvo Plavaca.

Prije toga Havertz je već stigao i da promaši dvije velike prilike. Prvo je u četvrtoj minuti iz sjajne pozicije šutirao preko gola, da bi mu Jardim zaustavio šut u sedmoj minuti.

Golom je počela i druga utakmica koja se igra u ovom terminu, ona između Villarreala i Juventusa, a Dušan Vlahović pogodio je u prvoj minuti. Kakav debi!