Trening u Crans MOntani
Elvedina Muzaferija odskijala najbolju utrku u sezoni
Najbolja bh. skijašica Elvedina Muzaferija imala je sjajan nastup na zvaničnom treningu pred sutrašnju utrka spusta u okviru Svjetskog kupa u Crans Montani.
Elvedina je danas zauzela 17. mjesto u konkurenciji 60 najboljih skijašica svijeta.
Naša predstavncau cilju je imala vrijeme 1:11.72 što je za sekundu i 11 stotinki bilo sporije od najbrže na današnjem treningu, a to je bila Laurea Gauche u vremenu 1:10.61.
Najbolje skijašice svijeta nakon Zimskih olimpijskih igara u Pekingu sutra u Crans Montani kreću po nove bodove u Svjetskom kupu.
Računajući i trening i zvanične utrke, Elvedina Muzaferija je danas imala najbolju utrku u sezoni.
Promo
Takmičenje obilježili sjajni potezi pod koševima i velika posjećenost
Uz zlatnu asistenciju Mozzarta: Završen 3x3 basket turnir Vitez
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Velkovski blizu Grbavice?
FK Željezničar uskoro predstavlja zvučno pojačanje? · Saznajemo
Saznali potencijalnog protivnika u trećem pretkolu
Nevjerovatna sreća pratila Zrinjski u žrijebu Lige prvaka · Udarna vijest
Onda je shvatila da nije realno
Novak se odmara u Crnoj Gori, pa došla i slavna teniserka: “Željela sam ga za muža”
Sada neće igrati ni peti rang