Zanimljiva scena
Kamera je prikazala čovjeka na balkonu, a on se potrudio da maksimalno pokvari dojam
Ekipa Brentforda jučer je na svom terenu savladala West Ham s 2:0, a pogotke su postigli Mbuemo i Toney.
Pored sjajne igre domaćeg tima pažnju je na londonskom stadionu privukla i scena iz prvog poluvremena kada je kamerman odlučio da prikaže čovjeka koji je uživao na balkonu obližnje zgrade.
Gospodin se 'izvalio' na dvosjedu kojeg je postavio na balkon, ali utakmica na Brentford Community stadionu ga očigledno nije previše zanimala.
U trenutku kada ga je kamera prikazala, čovjek je gledao u telefon i čini se da mu je listanje društvenih mreža bilo mnogo izazovnije od meča londonskih rivala.
Svakako zanimljiva situacija koja više podsjeća na scene oko stadiona u regionu gdje često možemo vidjeti ovakve stvari.
Šteta je samo što gospodin ne zna cijeniti činjenicu da s balkona može gledati neke od najboljih igrača Premier lige i što mu je mobitel zanimljiviji od fudbala.
Brentford je pobjedom od 2:0 nastavio s dobrim igrama. Ovaj tim ide ka sredini tabele i trenutno imaju 36 bodova i zauzimaju 12. mjesto na tabeli.
Što se tiče opstanaka čini se kao da su sigurni, a s druge strane West Ham je ponovo ostao bez bodova i Liga prvaka djeluje sve dalje za Čekićare.
Promo
Popularno
Mijenja stručni štab
Milijarder iz HNK Rijeka već je prvim potezom odlučio uzdrmati hrvatski fudbal
Ozbiljan ispit za Orlove
Srbi su kao na iglama - Zbog scena iz Rige niko ne sjedi mirno
Press konferencija nakon utakmice u San Marinu
Barbarezu su pojedini igrači izmamili osmijeh na lice: "Neke stvari moramo ranije raditi"
Evo šta je poručio grčki reprezentativac
Antetokounmpo pohvalio Bosnu i Hercegovinu i otkrio razlog poraza od Zmajeva
Potez selektora uzdrmao Hrvatsku
Dalić ovo nije zaslužio: "Čekam dan da odeš, zbog tebe sam izgubio želju za reprezentacijom"
Orlovi došli do velika tri boda