Ponovo se bori s leukemijom
Mihajlovićeva supruga objavila fotografiju iz bolnice i pokazala kako on trenutno izgleda
Srbijanski stručnjak Siniša Mihajlović prošlog mjeseca objavio je da ponovo vodi bitku s leukemijom.
Mihajlović je prije nekoliko godina potvrdio da ima leukemiju i lavovski je uspio da se izbori s time i pobijedi, ali kada su svi mislili da su problemi završeni došle su šokantne informacije.
Doktori su potvrdili da je Mihajloviću na redovnom pregledu ponovo dijagnosticirana leukemija, a ta informacija je ponovo uzdrmala fudbalski svijet.
Mihajlović se već nekoliko sedmica nalazi u bolnici i poručio je da se neće predavati i da vjeruje da će i ovaj put na kraju biti pobjednik.
Danas ga je posjetila u bolnici i njegova supruga Ariana koja je objavila i fotografiju s trenerom Bologne na kojoj se vidi da bolest već uzima maha, ali da Mihajlović nije klonuo duhom.
Jasno je da je Mihajlović izmršao u ovih mjesec dana i da ga je sve to iscrpilo, ali najvažnije je da ne skida osmijeh s lica i siguran je da će i ovaj put uspjeti da pobijedi ovu opaku bolest.
Promo
Oprema stigla u FK Posavina Miloševac i ŽVRK Sarajevo
Novi dresovi iz Mozzarta za nove šampion(k)e u Modriči i Sarajevu
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Nije bilo nimalo ugodno
Otkrivena tajna iz svlačionice Orlova - Ovo je glavni razlog blamaže Srbije na Eurobasketu?
Austrijanci žele trijumf
Rangnick pun sebe stigao u BiH: "Da nije bilo Džeke, drugačije bi završili protiv San Marina"
Nevjerovatni stručnjak ne želi ići
Svetislav Pešić nakon poraza zaledio Srbiju: "Niko ne razmišlja šta će da..."
Danas je sve mnogo drugačije