Baš se opustio
Ancelotti zaplesao na proslavi titule i nasmijao cijelu Španiju
Real Madrid jučer je po 35. put osvojio titutlu prvaka Španije, a slavlje je trajalo do radnih jutarnjih sati.
Kraljevski klub je na Santiago Bernabeu pobijedio Espanyol sa 4:0 i četiri kola prije kraja prvenstva u La Ligi uspio je da osigura titulu prvaka.
Igrači Real Madrida su na Bernabeu proslavili s navijačima novu titulu, a potom se slavlje preselilo i na ulice glavnog grada Španije.
Kao što je to već običaj igrači Reala su kružili centrom Madrida u autobusu, a potom su svi slavili na glavnom trgu u ovom gradu.
U centru pažnje javnosti našao se Carlo Ancelotti koji se maksimalno opustio tokom slavlja. Italijanski stručnjak čak je zaplesao s Viniciusom Juniorom što je mnoge nasmijalo.
Također, treba istaći da je Ancelotti prvi trener u historiji koji je uspio postati prvak s klubovima u svim ligama petice što je zaista nevjerovatan poduhvat.
Promo
Pharma Classic iz Zagreba šampion je petog turnira
Spektakularan 3x3 turnir Mozzartbet tour Republike Srpske u Novom Gradu
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Pomaže Rossonerima i van terena
Modrić pokazao Ibrahimoviću pravo lice i već "završio" Milanu novo pojačanje i to iz Real Madrida
Analiza bivšeg napadača
Cassano nikoga ne štedi, a onda je došao red na Modrića: "Allegri će mu samo reći da..."
Onda je shvatila da nije realno