Uzbudljivo je bilo

Radnik vodio 2:0, pa remizirao, Mladost bolja od BFK Simm Bau

Samir Mlaćo
Dugi post bez pobjede Radnik iz Hadžića nije uspio prekinuti ni danas u okviru 27. kola Prve lige FBiH.

Radnik je remizirao sa Orašjem 2:2, a činilo se da je sve riješeno već nakon prvih 15 minuta.

Najprije je pogodio Eldar Rizvo, a zatim Ajdin Jusupović za vodstvo domaćih 2:0.

Gosti su se ipak probudili i na kraju došli do boda. Strijelci su bili Ivan i Marijan Marošević u posljednjih 15 minuta.

U Doboju kod Kaknja snage su odmjerili Mladost i BFK Simm Bau.

Na kraju je završilo 2:1 za domaće.

Nakon prvog dijela tvrda utakmica, mreže su mirovale, te su zadovoljniji mogli biti gosti.

Domaći u nastavku kreće ofanzivnije, pa preko Tatara i Čaga dolaze brzo do vodstva 2:0.

Gosti se nisu predavali, pa je 15 minuta prije kraja Albijanić smanjio na 2:1, no to je bilo sve.

Naredno kolo Prve lige FBiH igra se već u srijedu, dok se sutra igraju još dva meča 27. kola.