Uzbudljivo je bilo na terenima Prve lige FBiH.

Zvijezda je sa 5:0 na svom terenu deklasirala slabašno Jedinstvo.

Strijelci za Zvijezdu bili su dva puta Huseinbašić, te po jednom Mujčić, Živković i Demirci.

Budućnost je nakon preokreta nadigrala Mladost 2:1

Gosti su poveli autogolom Đerzića već u sedmoj minuti, no pred sami kraj prvog dijela Lugavić vraća stvari na početak.

Pobjedu domaćina donosi Anel Husić u 78. minuti.

U Orašju čak pet pogodaka.

Orašje je sa 4:1 poslalo Tomislavgrad u niži rang.

Poveli su domaći golom Trifkovića, izjednačio je Križanac, no onda sigurna pobjeda domaćina.

Strijelci su bili Radovan Vujić, Salko Nargalić i Ivan Marošević.

U Maglaju slaba utakmica, nije bilo puno prilika, ali pred sami kraj pogodak gostiju za tri boda.

Strijelac je bio Almir Omerović četiri minute prije kraja.

Pobjedu domaćina vidjeli smo u Gračanici gdje je Bratstvo bez problema nadigralo Goražde 3:1.

Potražite više informacija na temu Prva liga Federacije BiH:

Bratstvo je povelom golom Jaganjca u 52. Minuti, šest minuta kasnije na 2:0 povisuje Husein Poturalić.

Amar Đuderija je smanjio deset minuta prije kraja na 2:1, da bi konačnih 3:1 postavio Zinedin Aljić pred sami kraj meča.

Zaprati NK Jedinstvo, dodaj ga u MOJE TEME i ne propusti nijednu bitnu informaciju iz svog kluba. Klikni: