Izvučeni su parovi doigravanja za Prvu ligu FBiH.
U bubnju su se našli prvaci četiri grupe Druge lige FBiH, a to su: Stupčanica Olovo, FK Klis Buturović polje, FK Radnički Lukavac i NK Iskra Bugojno.
Kuglice su spojile ove parove:
NK ISKRA BUGOJNO - NK STUPČANICA OLOVO
FK RADNIČKI LUKAVAC - FK KLIS BUTUROVIĆ POLJE
Prve utakmice doigravanja igraju se u srijedu 8. juna, a revanš dueli u nedjelju 12. juna.
Pobjednici će izboriti plasman u Prvu ligu FBiH iz koje je ispao HNK Tomislav, dok će FK Igman Konjic ili NK GOŠK Gabela naredne sezone igratu Premijer ligu Bosne i Hercegovine.
Promo
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Ni on nije mogao zadržati emocije
Region bruji o reakciji hrvatskog komentatora na pobjedu Bosne i Hercegovine: "Nikakvih, ali..."
Prisutnima se obratio i Vrabac
Nurkić nakon poraza od Španije: "Nismo umorni, možemo igrati tri dana - nije nikakav problem"
Detalj koji je čini se odlučio sve