I Cucin bivši
Lalatović pravi veliku čistku: Prije šest dana potpisao s Borcem, danas otišao
Ekipu Borca iz Banjaluke napustio je Luka Cucin.
Iako je prije samo šest dana produžio ugovor s Borcem do ljeta 2023. godine, dolaskom Nenada Lalatovića na mjesto šefa stručnog štaba došlo je i do naglog preokreta, pa je nogometaš postao slobodan.
Lalatović na toj poziciji ima drugog igrača u planu, zbog čega je 23-godišnjak morao spakovati kofere i napustiti Banjaluku.
Prošle sezone je odigrao devet utakmica u dresu Borca te se nije upisao u listu strijelaca.
Milan Vušurović je jučer također postao bivši igrač Banjalučana, a prethodno su klub napustili i Toni Jović i Goran Brkić, te Panagiotis Moraitis i Ferhad Ayaz.
Čini se da je Lalatović odlučio napraviti ogromne promjene u igračkom kadru i da ćemo Borac naredne sezone gledati u potpuno novom izdanju.
Promo
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Nevjerovatni stručnjak ne želi ići
Svetislav Pešić nakon poraza zaledio Srbiju: "Niko ne razmišlja šta će da..."
Srbija sutra igra protiv Latvije
Piksi stao pred novinare u Rigi, jasniji nije mogao biti: "Daj Bože da ga više ne gledam do kraja"
Nakon poraza od Italije u 3. kolu
Dobre stare kalkulacije: Jasno je šta Bosni i Hercegovini treba za prolaz u drugi krug Eurobasketa!
Danas je sve mnogo drugačije