Banovićani spremni za meč 5. kola Premijer lige
Sloboda i Borac vjerovatno i nisu mogli imati boljeg domaćina
Sigurno da ih očekuju sjajni uslovi u domu federalnog prvoligaša koji se danas i oglasio.
Iz FK Budućnost su poslali lijepu poruku Slobodi i Borcu sa željom da se osjećaju ugodno i ponesu lijepe uspomene.
"U okviru 5.kola m:tel Premijer lige BiH tuzlanska Sloboda u subotu na našem stadionu ugostit će Borac iz Banja Luke.
Svim akterima ove utakmice želimo da se osjećaju ugodno u našem gradu i da nakon ove utakmice sa našeg stadiona ponesu samo lijepe uspomene.
Našim sportskim prijateljima iz Tuzle kao domaćinu ove utakmice želimo mnogo sportske sreće kako u ovoj tako i svim ostalim utakmicama.
Utakmica između Slobode i Borca igra se u subotu 13.08. u 17 sati.
Dobro došli u zeleno-crni dom!“, stoji u objavi FK Budućnost.
Zaista gospodski maniri krase klub iz Banovića koji trenutno nastupa u Prvoj ligi FBiH.
Nema sumnje da će pored navijača Slobode, i brojni ljubitelji nogometa iz Banovića te okolnih mjesta ispuniti stadion kako bi ispratili jedan od najzanimljivijih susreta 5. kola Premijer lige naše zemlje.
Oba kluba žele Vukotića
Hoće li FK Borac 'pokvariti' posao FK Sarajevo?
Sloboda u ovaj meč ulazi sa jednim bodom u dva odigrana meča, dok je Borac na sedam bodova u četiri meča.
Promo
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Ni on nije mogao zadržati emocije
Region bruji o reakciji hrvatskog komentatora na pobjedu Bosne i Hercegovine: "Nikakvih, ali..."
Evo o čemu je riječ
Džikića je jedno pitanje posebno iznerviralo nakon poraza od Bosne i Hercegovine
Zanimljivi naslovi u srpskim medijima
RTS je večeras iznenadio cijelu Srbiju - Bole riječi kojim su opisali poraz od Turske
Novi poraz 'Psihopate'