United vodi

Sancho obrukao Milnera, pa zatresao mrežu Liverpoola

Manchester United je poveo protiv Liverpoola s 1:0 u derbiju 3. kola engleske Premier lige.

Nakon dva vezana poraza, United je pod pritiskom i u najgorem trenutku mu u goste dolazi jedna od najboljih ekipa u Evropi.

Međutim, ekipa koju je večeras izveo Erik ten Hag briljira, barem u ovih 20-ak minuta.

Sjajno odigravaju igrači domaćeg tima, stvorili su nekoliko opasnih situacija pred golom Alissona, da bi u 16. minuti Jadon Sancho na asistenciju Elange pogodio za 1:0.

Sancho je dobio loptu u šesnaestercu gostiju, a onda sjajno izbacio Jamesa Milnera i loptu plasirao u mrežu.

Pogledajte gol Uniteda OVDJE .

Frustrirani Milner se pošteno izgalamio na Virgila van Dijka, kojeg smatra krivcem za primljen pogodak.