Detalj sa Pirote

Čak dvije gostujuće pobjede

Sjajni Asim Zec za važnu pobjedu Travnika, Stojanov junak BFK Simm Bau u Lukavcu

Nogometaši Travnika pružili su sjajnu partiju i savladali HNK Tomislav na svom terenu 3:0, te upisali vrijedna tri boda.

Asim Zec je bio junak sa dva pogotka, a goste je načeo Sabahudin Jusufbašić.

Zec je zatim stupio na scenu i sada dva sjajna pogotka ponio epitet junaka utakmice te dobio aplauze.

U Gračanici su slavili gosti.

Bratstvo je sa dosta optimizma ušlo u meč sa Goraždem, ali tri boda su otišla u grad na Drini.

Junak Goražda bio je Ahmed Hasanović.

Sasvim zasluženo tri boda iz Lukavca nosi BFK Simm Bau.

Bilo je 1:0, a jedini strijelac na meču bio je Stefan Stojanov nakon pola sata igre u prvom dijelu.

Simm Bau je imao nekoliko sjajnih prilika i mogao ranije riješiti pitanje pobjednik, dok su domaći potpuno razočarali u ovom meču.

Prva liga FBiH, 5. kolo:

NK Travnik – HNK Tomislav 3:0

Potražite više informacija na temu Prva liga Federacije BiH:

NK Bratstvo – FK Goražde 0:1

FK Radnički Lukavac – BFK Simm Bau 0:1

Oglasi

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.