Sjajna saradnja Busquetsa i Raphinhe

Utakmica tek počela, a Barcelona je magijom već oduševila cijeli svijet

Endin Čaušević

Fudbaleri Barcelone igraju trenutno na svom terenu protiv Valencije meč 24. kola španske La Lige.

Katalonski klub je i danas itekako oslabljen i bez ponajboljih igrača, ali jasno je da nemaju pravo na kiks i da samo pobjeda dolazi u obzir.

Zbog suspenzije na klupi nema ni Xavija Hernandeza, no sigurno je on maksimalno spremio ekipu na ovaj meč.

Igrači Barcelone su ofanzivno krenuli od samog početka i već nakon 15 minuta uspjeli su da dođu do prednosti.

U 15. minuti na Camp Nou vidjeli smo pravu magiju koja najbolje oslikava Barcelonu i igru koju ovaj klub gaji.

Potražite više informacija na temu La Liga:

Sergio Busquets fantastično je asistirao za Raphinhu koji se odlično ubacio iza odbrane Valencije, te je glavom sjajno lobovao golmana gostiju za 1:0.

Pogodak Raphinhe za 1:0 pogledajte OVDJE.