Arsenal već vodi sa 2:0

Rapsodija Topnika na Anfieldu: Gabriel Jesus pokazao kakav je "ubica" ispred gola!

Endin Čaušević

Fudbaleri Arsenala igraju trenutno u gostima protiv Liverpoola meč 30. kola engleskog Premiershipa.

Arsenal je fantastično otvorio današnji meč na Anfieldu i do prednosti je stigao već u osmoj minuti kada je gol postigao Martinelli.

Redsi su krenuli nakon toga ofanzivnije i po izjednačenje, a desetak minuta kasnije odličnu šansu propustio je Robertson.

Kazna za promašaj uslijedila je već u 28. minuti kada je Anfield ponovo utišao jer je Arsenal poveo sa 2:0.

Ovaj put Martinelli je bio asistent, a pogodak za Arsenal zabio je Gabriel Jesus koji se nedavno oporavio i nakon duže pauze vratio na teren.

Gol Brazilca za vodstvo Arsenala od 2:0 možete pogledati na OVOM LINKU.