Skrenuo pažnju na sebe sjajnim igrama
Austrijanci tvrde: Dedić karijeru nastavlja u Premiershipu, poznato i u kojem klubu
Amar Dedić ove sezone je igrama u Salzburgu, ali i u reprezentaciji Bosne i Hercegovine skrenuo pažnju na sebe.
Austrijska "Laola1" najavila je transfer bh. reprezentativca Amara Dedića, a otkrili su i klub u koji bi navodno trebao preći.
Naime, Amar Dedić ove sezone igra zaista fenomenalno, a austrijski mediji tvrde da je ponudu za njega spremila uprava Brightona.
Posebno su špekulacije o njegovom odlasku iz Salzburga krenule nakon fenomenalne partije u Zenici koju je pružio protiv Islanda u okviru kvalifikacija za EURO.
Uspio je Dedić postići gol protiv Islanda, a to je bila samo kruna na njegove sjajne partije koje bi uskoro mogle doći na naplatu.
Austrijski medij uveliko piše o njegovom prelasku u Premiership, tačnije u ekipu Brightona koja je ove sezone najveće iznenađenje u ovoj ligi.
Vođeni De Zerbijem Galebovi zauzimaju sjajno sedmo mjesto i imaju na svom kontu 49 bodova, te ih samo četiri boda dijele od mjesta koje naredne sezone vodi u evropsko takmičenje.
Dedić bi im bio sjajno pojačanje posebno iz razloga jer su upravo na toj poziciji deficitirani, te su spremili ponudu za njega.
Trenutno tu igra Nizozemac Veltman koji je primarmo štoper i koji svoje zadatke ne obavlja baš onako kako je to želja menadžera.
Osim Brightona u posljednje vrijeme još neki klubovi su navodno pokazali interes za Dedića, a svakako da su najveći Barcelona i Manchester United.
Promo
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Sinoć debitovao i odmah postigao pogodak
Kerim Alajbegović objavom digao Bosnu na noge, spomenuo i Džeku, a onda se Edin "javio" u komentaru!
Ponovo je među Zmajevima
Bosz shvatio da je vrag odnio šalu, odmah je prišao Bajraktareviću, a ishod - neočekivan
Nevjerovatni stručnjak ne želi ići
Svetislav Pešić nakon poraza zaledio Srbiju: "Niko ne razmišlja šta će da..."
Nalaze se u problemu pred zadnje kolo
Španci uzdrmani zbog pobjede BiH protiv Grčke: "Okrenuli su grupu naopačke"
Nakon blijede predstave protiv Kipra