Iskoristili poklon, ali Plemići se ekspresno vratili
Nevjerovatna greška golmana Zrinjskog i start iz snova Slobode u Čitluku, ali slavlje kratko trajalo
Fudbaleri Zrinjskog i Slobode igraju trenutno u Čitluku utakmicu 30. kola Premijer lige Bosne i Hercegovine.
Plemići su već u prošlom kolu osigurali opstanak u društvu najboljih zbog čega su domaći sigurno rezultatski rasterećeni ušli u meč.
Sloboda s druge strane se grčevito bori za opstanak i svaki bod za Tuzlake je zlata vrijedan.
Bolji početak tuzlanski klub nije mogao ni očekivati jer su gosti poveli već u osmoj minuti utakmice.
Nevjerovatnu grešku pravi golman Marić kojem je Maksimović ukrao loptu, a zatim je uspio da pogodi za 1:0 i veliko slavlje igrača Slobode.
Međutim, slavlje gostiju nije dugo trajalo jer je Zrinjski samo šest minuta kasnije poravnao na 1:1.
Bekić je bio asistent, a gol za poravnanje rezultata postigao je Sabljić.
Promo
Pharma Classic iz Zagreba šampion je petog turnira
Spektakularan 3x3 turnir Mozzartbet tour Republike Srpske u Novom Gradu
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Teške optužbe iz Prištine
Jači i od Vučića! Ovo je srpski moćnik iz sjene koji Kosovo drži u šaci: "Drži nas kao taoce"
Rossonerima baš sada treba
Modrić čelnicima Milana preporučio svog prijatelja, odmah su krenuli po njega: "On je zvijer"
Nije se dugo čekalo na reakciju
Ponižen je! Vučić poslao nikad žešču prijetnju čuvenom srpskom košarkašu: "U roku od sat mogu da..."
Ideja koja bi mogla na adresu UEFA-e