Zrinjski se vratio u igru

U Mostaru se dešavaju čuda: Zrinjski gubio od AZ-a 3:0, a onda...

Esmer Oštraković

Kakvo drugo poluvrijeme igra ekipa Zrinjskog u Mostaru protiv AZ Alkmaara. Gubili su na poluvremenu 3:0, ali su se vratili i sada je 3:3.

Niko nije vjerovato u ovo kada je na poluvremenu bilo 3:0 za gostujuću ekipi, ali čuda se zaista dešavaju.

Krenulo je sve majstorijom Kožulja u 48. minuti kada je sa 30 metara postigao prelijep gol iz slobodnog udarca.

Novi prelijep gol u 68. minuti postigao je Ćorluka koji je "ubio" pauka i cijeli Mostar je bio na nogama.

Čudo se desilo u 72. minuti kada je Hrvanović ušao sa klupe i odmah postigao gol za 3:3.

Aldin Hrvanović koji je prošle sezone igrao u Prvoj ligi Federacije BiH je praktično u prvom dodiru sa loptom majstorski matirao bivšeg golmana Arsenala, Ryana.

Prisjetimo se da je utakmica užasno počela za Zrinjski koji je u prvom poluvremenu praktično bio nijemi posmatrač.

Igrali su gosit, a igrači Zrinjskog su bili jako loši u prvom poluvremenu.

Potražite više informacija na temu UEFA Konferencijska liga:

To najbolje pokazuje činjenica da su na odmor otišli sa rezultatskim zaostatkom od 3:0, ali su napravili pravo čudo u drugom dijelu utakmice.

Ostaje da vidimo da li u posljednjih petnaestak minuta Zrinjski možda može i do totalnog preokreta i velike pobjede. Ko zna, Zrinjski je već pokazao da ništa nije nemoguće.