Fenomenalna objava

Primili 7 komada pa se našalili na svoj račun: "Samo da znate..."

Esmer Oštraković

Fudbaleri Bochuma pretrpili su visok poraz na gostovanju kod Bayerna, a konačan rezultat bio je čak 7:0 za tim iz Minhena.

Bavarce je posebno oduševio reprezentativac Engleske Harry Kane koji je postigao tri gola na ovoj utakmici.

Kane je golmana Bochuma prvo savladao u 12. minuti, a zatim je postigao golove i u 54., kao i u 88. minuti.

Sa ova tri gola to znači da je Kane u prvih pet utakmica u Bundesligi uspio postići sedam golova.

To znači da je Kane postao novi klupski rekorder, a rekord su do sad držali Mandžukić, Gerd Muller i Miroslav Klose sa po pet postignutih golova u prvih pet utakmica.

Nakon utakmice administratori Bochuma odlučili su se našaliti na svoj račun.

Potražite više informacija na temu Bundesliga:

"Samo da znate, svaki put kad nas je Bayern pobjedio 7:0 u ligi osigurali smo ostanak u Bundesligi", stoji u objavi Bochuma.

Svakako da treba pohvaliti Bochum zbog ovoga jer su čak i u visokom porazu svoje ekipe uspjeli da nađu nešto pozitivno.