Domaći ostvarili pobjedu

Musa je večeras bio dio spektakla - Real igrao protiv Dončićevog Dallasa

Esmer Oštraković

Real Madrid je večeras igrao prijateljsku utakmicu protiv Dallasa, a konačan rezultat bio je 127:123 u korist domaće ekipe.

Ovacijama je dočekan bivši igrač Real madrida, Luka Dončić, koji je na ovoj utakmici igrao prvih pet minuta.

Naravno, iako je riječ o prijateljskoj utakmici, obje ekipe su htjele ostvariti pobjedu, a to je na kraju uspjela ekipa Real Madrida.

Prva četvrtina bila je zaista fenomenalna kada je riječ o obje ekipe, a pripala je Real Madridu.

Igrali su domaći jako dobro u napadu, te je prva četvrtina riješena u njihovu korist, a rezultat je bio 38:37.

Druga četvrtina pripala je Dallasu koji je igrao dosta bolje u odbranu, a u napadu su nastavili sa dobrom igrom.

Na odmor se otišlo pri vodstvu Dallasa od šest razlike, a rezultat je bio 71:65.

U trećoj četvrtini Dallas je svoju prednost povećao za još tri razlike.

Posljednja četvrtina bila je dosta dobra za Real Madrid, koji je uspio napraviti fenomenalan preokret i ostvariti pobjedu.

Na kraju je Real Madrid zadnju četvrtinu dobio sa 37:24, a to je značilo da su ostvarili pobjedu od 127:123.