Rezultati daleko od idealnih
Atmosfera u redovima bivšeg šampiona dotakla dno: Iskusni fudbaler krenuo u obračun sa trenerom
Bivši fudbaler Liverpoola i bivši reprezentativac Francuske, iskusni 33-godišnji Mamadou Sakho u utorak navečer napao je svog trenera Michela Der Zakariana.
Sve desilo nakon treninga Montpelliera za kojeg nastupa pomenutii defanzivac.
Francuski mediji pišu da je došlo do žestoke svađe između Sakhoa i Zakariana, a bivši Reds se pokušao i fizički obračunati sa trenerm.
Navodno je fudbaler nezadovoljan nizom odluka koje je ove sezone donosio trener Montpelliera.
Montpellier je loše otvorio sezonu u francuskoj Ligue i navijači su izuzetno nezadovoljni.
Cijela situacija odražava se i na atmosferu u timu što je vidljivo iz pomenute svađe.
Bivši prvak Francuske je trenutno na 14. poziciji, a u osam odigranih susreta imaju devet bodova, što je dvije pozicije i jedan bod iznad opasne zone.
Cilj kluba je bila borba za Evropu, ali od tog cilja su veoma daleko.
Vidjet ćemo da li Sakhoa čekaju sankcije u narednim danima od strane kluba.
Zanimljiva će biti i sudbina trenera Zakariana jer ekipa ne igra dobro, a za vikend dočekuje Toulouse i nema sumnje da će trijumf biti ogroman imperativ.
Promo
Pharma Classic iz Zagreba šampion je petog turnira
Spektakularan 3x3 turnir Mozzartbet tour Republike Srpske u Novom Gradu
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Turci donijeli veliku vijest
Jose Mourinho zapečatio sudbinu Dominiku Livakoviću?! "Nećeš braniti zato što si..."
Oproštajan intervju od Reala
Modrić za kraj otkrio istinu koju je u sebi godinama nosio: "Sad to mogu reći"
Čeka nas dosta uzbuđenja