Partizan stigao do pobjede

Vranješ i društvo tuguju: Čukarički u džepu imao bod, a onda u 96. minuti šok

Eldar Ganibegović

Čukarički je bio na pragu toga da postane drugi tim koji je remizirao protiv Partizana ove sezone, no nije uspio. Tri boda ostaju u Humskoj.

U okviru 15. kola srbijanske Super lige Partizan je na domaćem terenu s 2:1 savladao Čukarički.

U prvom poluvremenu vidjeli smo jedan gol. Saldanha je na asistenciju Zahida postigao pogodak u 21. minuti.

Gosti do izjednačenja dolaze u 83. minuti. Adetunji asistira za Miladinovića koji pogađa za 1:1.

Šok za goste u šestoj minuti nadoknade. Zahid je opet bio asistent, a 20-godišnji Mihajlo Ilić pogađa za tri boda Partizana.

Gosti za koje je svih 90 minuta igrao kontroverzni bivši bh. reprezentativac Ognjen Vranješ sigurno ne mogu biti zadovoljni ovakvim raspletom utakmice.

Partizan je prvi na tabeli s 40 bodova, šest više od Crvene zvezde. Čukarički je sa 17 bodova na devetoj poziciji.

U 16. kolu, nakon reprezentativne pauze, Čukarički će gostovati u Nišu kod Radničkog, dok će Partizan biti domaćin TSC-u.

Prije toga, Čukarički će 22. novembra u gostima kod Napretka igrati zaostalu utakmicu osmog kola.