Sve se desilo u Turskoj na derbiju
Svi su očekivali da gol bude poništen, a sutkinja ga je priznala - Uslijedilo je nezamislivo
U okviru ženskog prvenstva u Turskoj je odigrana nevjerovatna utakmica između Fenerbahčea i Beškitaša, a završena je pobjedom domaće ekipe od 3:2.
Bio je ovo ujedno i derbi ekipa koje su u gornjem dijelu tabele, a domaći tim se pobjedom približio prvoplasiranom Galatasarayju.
Do vodstva, iznenađujućeg, stigle su nogometašice Bešiktašam a igrala se 16. minuta kada je Manya postigla gol.
Nevjerovatan preokret priredile su domaće nogometašice u posljednjim trenucima prvog poluvremena. Bilo je to nešto što se rijetko viđa.
Prvo je u 45. minuti Goksu poravnala na 1:1 i svi su bili sigurni da će se sa ovim rezultatom otići na odmor.
Ipak, minut kasnije Uraz postiže novi gol za Fenerbahče, te domaće nogometašice sa vodstvom odlaze na odmor.
Pobjedu domaćih ovjerila je Uraz svojim drugim golom na utakmici, a postigla ga je u 79. minuti susreta.
Scene o kojim cijeli svijet priča desile su se u 95. minuti utakmice, kada je već trebao biti kraj susreta.
Naime, Halilaj je glavom izbila loptu iz ruke domaće golmanice i svi su odmah stali jer se očekivalo da gol bude poništen.
Sutkinja ga je priznala, a domaće nogometašice su je odmah okružile. Očekivala se njihova burna reakcija, ali sve su samo uzvikivale "estagfirullah".
Kako je sve to izgledao pogledajte OVDJE.
Slike su ovo na koje nismo navikli, jer se većinom nakon ovakvih golova digne felika "frka" oko sudije ili u ovom slučaju sutkinje.
Promo
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Neobične kalkulacije
Procurila zanimljiva teorija: Da li Gani više odgovara poraz od Hrvatske?
Sve zbog politike
Šok! FIFA usred Svjetskog prvenstva suspendovala jednu reprezentaciju!
Odluka Disciplinske komisije FSFBiH
Federalni prvoligaš dobio žestoke kazne: Ukupno osam mjeseci suspenzije iz bh. fudbala
Zanimljiva situacija
Mourinho otpisao trojicu, jedan ne želi ni čuti za odlazak "Ma, nema šanse"
Komentari na Redditu