Na kraju je trener Rome dobio žuti karton

Sead Kolašinac "prebio" Dybalu, bijesni Mourinho napravio šou pored aut linije

Esmer Oštraković

U toku je derbi utakmica 19. kola između Rome i Atalante, a nakon sat vremena igre rezultat je 1:1.

Gosti su prvi stigli do vodstva, a igrala se osma minuta. Miranchuk je asistirao, a gol za Atalantu postigao je Koopmeiners.

Do poravnanja Roma je stigla sa bijele tačke u 39. minuti utakmice, a gol je postigao Dybala.

U drugom poluvremenu, tačnije u 51. minuti desila se zanimljiva situacija u kojoj je najdeblji kraj izvukao Mourinho.

Naime, tokom dosadašnjeg dijela susreta velike bitke vode Sead Kolašinac i Dybala, a bh. reprezentativac se nije bojao upotrijebiti svoju snagu.

Upravo u 51. minuti je Kolašinac oštro startovao na Dybali, a bio je i zadnji igrač, međutim sudija se nije oglasio.

"Divljao" je Mourinho pored aut linije smatrajući da je to morao biti faul, te da je Kolašinac morao biti isključen.

To je i rukom sugerisao glavnom sudiji koji je krenuo prema njemu i pokazivao mu da se udalji od aut linije.

Mourinho je onda napravio pravi mali šou. Odbijo je da posluša sudiju, te je mirno stojao uz aut liniju i gledao u njega.

Sudija je zatim prišao u pokazao mu žuti karton, a Mourinho je tu priliku iskoristio da mu kaže neke stvari.