Sjajno odradio minute na parketu
Rukometaš iz Prve lige FBiH očitao nam lekciju na EURO-u: "Ovo je velika pobjeda"
Gruzijci slave veliki trijumf. U debitantskom nastupu na Evropskom prvenstvu za rukometaše savladali su Bosnu i Hercegovinu 22:19 i ostvarili svoje snove. Slavit će dugo ovaj rezultat.
Velika i zaslužena pobjeda za Gruzijce i ogroman alarm za bh. rukomet.
Gruzija je prvi put bila na Evropskom prvenstvu i ostvarili su svoje snove, a sve začinili historijskom pobjedom.
Dres Gruzije nosio je i rukometaš Iskre iz Bugojna koja je član Prve lige FBiH, Kazein Rustemov. Odigrao je odličan meč, tačnije maksimalno je koristio minute, a postigao je i jedan pogodak.
Upravo je nakon utakmice Rustemov dao izjavu i nije krio zadovoljstvo nakon trijumfa svoje selekcije.
"Utakmica je bila zanimljiva, spremali smo se samo za ovu utakmicu. Znali smo da smo u teškoj grupi. Mislim da smo ispunili ono što smo planirali", rekao je Rustemov i dodao:
"Za nas je plasman na EURO-u bio ostvarenje sna, ovo je velika pobjeda večeras."
Gruzija je tako takmičenje u grupi E završila na trećem mjestu sa dva boda i imat će dobru poziciju pred žrijeb baraža za Svjetsko prvenstvo 2025. godine.
Bez dlake na jeziku
Iskreni Panić nakon bruke protiv Gruzije: "Ne ide, ovo je naša realnost"
Našoj selekciji ostaju problemi, muke, ali i dosta upitnika za sve u rukometnom savezu Bosne i Hercegovine.
Promo
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Blijedo izdanje Zmajeva
Bh. košarkaši doživjeli fijasko protiv Španije, već sutra novi veliki izazov
Više nije član katalonskog kluba
Došao na trening Barcelone, dočekala ga torba u svlačionici, pa saznao da su mu raskinuli ugovor! · Zvanično
Prisutnima se obratio i Vrabac
Nurkić nakon poraza od Španije: "Nismo umorni, možemo igrati tri dana - nije nikakav problem"
Ne žele ga gledati u Kataru
Srbi 'završili karijeru' Aleksandra Mitrovića: "Sram te bilo"
Evo o čemu je riječ
Džikića je jedno pitanje posebno iznerviralo nakon poraza od Bosne i Hercegovine
Nevjerovatni stručnjak ne želi ići